Plzeňský kraj

Plzeňská muzejní noc 2024

Srdečně Vás zveme již na 20. ročník Plzeňské muzejní noci. Letos se do něj zapojilo na 13 institucí a návštěvníci mohou zavítat na 20 zajímavých míst po celé Plzni. Pro návštěvníky jsou připraveny výstavy, komentované prohlídky, workshopy, koncerty a představení. Festival muzejních nocí 2024 pořádá Asociace muzeí a galerií České republiky s podporou Ministerstva kultury ČR. 

V pátek 31. května 2019 se brány všech objektů Západočeského muzea v Plzni otevřenou v neobvyklých časech již po dvacáté. V hlavníbudově Západočeského muzea v Plzni, Kopeckého sady 2, Plzeň, v Národopisném muzeu Plzeňska, nám. Republiky 13, Plzeň a v Muzeu církevního umění plzeňské diecéze, Františkánská 11, Plzeň začínáme v 19.00 hodin! V Muzeu loutek na náměstí Republiky 23, Plzeň začínáme už v 18.00 hodin!

Letošní Muzejní noc bude již tradičně probíhat nejen v Západočeském muzeu v Plzni, ale také v řadě dalších kulturních organizací, a to v Západočeské galerii v Plzni, Pivovarském muzeum, Plzeňském historickém podzemí, Adolf Loos Plzeň, Galerii města Plzně, Galerii Jiřího Trnky, Unii výtvarných umělců Plzeň, Galerii Ladislava Sutnara , Fakultě umění a designu Ladislava Sutnara, Českém rozhlase Plzeň, Patton Memorial Pilsen, Muzeu rodiny Škodů a v Muzeu strašidel.

Related Images:

0 Shares

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..