Ostatní

Vedení účetnictví není dobré podcenit

Ve světě je dnes velký zájem o externí vedení účetnictví, protože ne každý ho zvládne sám. Největší a nejznámější světové obchodní společnosti si na nich zakládají a vyžadují kvalitu v jejich provedení, protože jsou velice, důležité pro celý jejich chod a další vývoj.

Mezi účetní služby se řadí:

 1. účetnictví,
 2. zpracování daňového přiznání,
 3. daňová evidence,
 4. daňové poradenství,
 5. zpracování účetnictví,
 6. finanční účetnictví,
 7. podvojné účetnictví,
 8. rekonstrukce účetnictví,
 9. účetní poradenství,

Účetnictví můžeme definovat jako nástroj pro sledování a zobrazení stavů, toků a výsledků podnikatelské činnosti v peněžních jednotkách. Je uspořádaným systémem evidence s určitými, vesměs obecně platnými normami a definovanými pravidly. Nabídka expertů, kteří nabízejí vedení účetnictví je opravdu široká od fyzických osob po právnické osoby až k mezinárodním společnostem. A právě o jedné z nich bude řeč dále. Jedná se o společnost Caspian Accounting & Consulting Services (CACS), pro ty koho by zajímalo, co se skrývá v názvu CACS, je to Kaspické účetnictví a poradenské služby, ale název se nepřekládá.

Tato společnost působí i u nás. Má pobočku v hlavním městě Praze, dále v Moskvě a sídlo a hlavní centrálu v Baku v Ázerbájdžánu, kde byla také roku 2002 založena. Jedná se o poměrně mladou společnost. Na trhu působí teprve 13 let, ale její postavení je i za tak krátkou dobu stabilní a silné. Toto vše díky nadstandardně kvalitním poskytovaným službám. Má spokojené klienty z celého světa a ti všichni doporučují nechat si své účetnictví vést právě touto společností. CACS byla původně založena pouze jako účetní společnost, ale tak jak se rozšiřoval zájem ze strany klientů o služby, rozšiřoval se i záběr činností, které tato společnost nabízí.

Správa účetnictví není jediné co CACS nabízí

V dnešní době již CACS nenabízí pouze správu účetnictví ale opravdu širokou nabídku služeb z oblasti:

 1. práva – zejména obchodního, vše, co se týká obchodu a fungování obchodní společnosti,
 2. již zmíněné účetní služby – tato skupina služeb je nejrozšířenější a jedná se o vše, co je uvedené v bodech a) až m) a více,
 3. mzdy a personalistiky – CACS dokáže pojmout a zpracovat celou mzdovou a personální agendu,
 4. outsourcingu a outstaffingu – zde je vidět, že CACS opravdu sleduje, co je v dnešním moderním světě klienty vyžadováno. Outsourcing a outstaffing jsou jednou ze služeb, která je v posledních letech přenášena na externí společnosti nejvíce.
 5. účetního auditu – zde má CACS opravdu velké zkušenosti a audit dokáže udělat na přání každého zákazníka.

Naprostou samozřejmostí pro všechny zaměstnance společnosti CACS je mrštná jazyková vybavenost. CACS si najímají klienti z celého světa. CACS zaměstnává velké množství odborníků.

V jejích řadách najdeme právníky, ekonomy, účetní, auditory, tlumočníky, personalisty a bankéře. Kvalita poskytovaných služeb je zajištěna tak, že právě zmínění podstupují pravidelná školení a semináře, na kterých se učí nejen nejnovější změny, ale jsou prověřování i jazykově. Kdo si nechá vést účetnictví u CACS, tomu je zaručena vstřícnost, profesionalita, kvalita, lidskost a hlavně osobní a zodpovědný přístup k řešené problematice, který v dnešní době mezi lidmi hodně chybí.

CACS se pyšní doporučením od takových magnátů jako jsou Microsoft, Siemens, Daewoo, Avis, Samsung, Fujitsu a Nokia. To ale v žádném případě neznamená, že by se na CACS nemohl obrátit menší živnostník, nebo osoba, která chce s podnikáním teprve začít.Takovému člověku bude poskytnuta konzultace a dozví se spoustu zajímavých věcí a rad, které ho budou provázet celým jeho „obchodním světem“.

Related Images:

2 Shares

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..